Pracovní víkend

Milí přátelé,

Zveme vás na další z pracovních víkendů na Loukově ve dnech 24.– 26.3. Pokud máte chuť se odreagovat při fyzické práci a přispět tak našemu krásnému místu, jste vítáni. Pozvání platí i pro vaše blízké, kamarády, partnery i děti. Budeme pracovat v domě, na zahradách, při zpracování dřeva, při terénních úpravách, vyklízet stodolu . V záloze jsou i velmi nenáročné činnosti – třeba v kuchyni či při draní cedru. Uspořádáme bazar odložených věcí.

Přijíždět můžete již v pátek po 16té hodině, končit budeme v neděli po obědě. Jídlo během víkendu bude zajištěno, jenom vás prosíme o včasnou registraci do 20.3.na email standa.sarkisov@gmail.com , abychom věděli, pro kolik lidí budeme vařit. Přijet můžete na celý víkend či na jeho část.

Během sobotního podvečera plánujeme nabídnout zájemcům z řad dospělých i dětí rituál indiánské potní chýše SWEATLODGE .

Strava /vegetariánská/ i ubytování jsou zdarma jako poděkování za vaši práci.

Co s sebou?

Vezměte si spacák a polštářek, napínací prostěradlo, oděv a boty vhodné na práci, dětem doporučujeme holinky /potok je zpravidla tuze lákavý na prozkoumávání/a přezůvky. Všechny pracovní pomůcky a nástroje jsou k dispozici na místě.

Pokud se budete chtít zúčastnit sweatlodge, ženám a dívkám doporučujeme lehké šaty či sukni pod kolena, klukům a mužům kraťasy a tričko. Vhodný je i starší ručník.

V případě dalších dotazů pište na uvedený email.

 

Těšíme se na společně strávený čas!

Katka a Standa Sarkisovi