Pracovní Víkend 16. – 18. 6.

Milí přátelé,

Zveme vás na další z pracovních víkendů na Loukově ve dnech 16.– 18. 6. Pokud máte chuť se odreagovat při fyzické práci a přispět tak našemu krásnému místu, jste vítáni. Pozvání platí i pro vaše blízké, kamarády, partnery i děti. Budeme pracovat v domě, na zahradách, při zpracování dřeva, při terénních úpravách a také chceme po mnoha letech postavit naše chapitó. V záloze jsou i velmi nenáročné činnosti – třeba v kuchyni či při draní cedru.
Přijíždět můžete již v pátek po 18té hodině, končit budeme v neděli po obědě. Jídlo během víkendu bude zajištěno, jenom vás prosíme o včasnou registraci do 12. 6. na email jakub.ryvola@gmail.com, abychom věděli, pro kolik lidí budeme vařit. Přijet můžete na celý víkend či na jeho část.
Rádi bychom vám připomněli, že okolí Loukova také skýtá během letních dní krásná místa na podvečerní koupání, které můžeme zakončit opékáním buřtů :-)
Strava i ubytování jsou zdarma jako poděkování za vaši práci.
Co s sebou? Vezměte si spacák a polštářek, napínací prostěradlo, oděv a boty vhodné na práci a přezůvky. Všechny pracovní pomůcky a nástroje jsou k dispozici na místě.
V případě dalších dotazů pište na uvedený email.
Těšíme se na společně strávený čas!
Anna Audrlická a Jakub Ryvola